Email marketing: 10 rád, ako vytvoriť pútavý newsletter a čomu sa vyhnúť

Email marketing patrí medzi dôležitú formu komunikácie. Mnoho podnikateľov a firiem už zistilo, že pri jeho správnom používaní dokáže naozaj pomôcť, ale v niektorých prípadoch aj uškodiť.

Návštevy: 82
Čítať ďalej
8 najčastejších chýb pri publikovaní na firemnej Facebook stránke + návod ako ich odstrániť

V súčasnosti byť na Facebooku už nestačí. Ak chceme v podnikaní napredovať, používajme firemnú Facebook stránku efektívne. Mnoho majiteľov firiem pri uverejňovaní príspevkov na firemnej Facebook stránke robí a opakuje rovnaké chyby.

Návštevy: 87
Čítať ďalej
Ako začať tvoriť správne SEO vašej stránky

Vedeli ste, že na svete existuje odhadom vyše 1,5 miliardy webových stránok? Toto číslo sa pritom každou sekundou neustále zvyšuje. Koľko ich tak asi bude na Slovensku alebo u našich českých susedov?

Návštevy: 66
Čítať ďalej
5 spôsobov ako prilákať zákazníkov do e-shopu s takmer nulovou investíciou

Či už máte internetový obchod dlhšiu dobu, alebo práve začínate, váš biznis závisí od zákazníkov. Ak neviete prilákať zákazníkov do vášho e-shopu, neuspejete. Síce to znie jednoducho, ale získanie zákazníkov do e-shopu môže byť veľmi ťažké a časovo náročné.

Návštevy: 95
Čítať ďalej
Pozor na marketing, alebo ako si zvoliť marketingovú agentúru

Zdravím vás opäť s článkom, ktorý bude dnes zameraný na kvalitu toho, čo ponúka dnešný internet a dnešný "tvorcovia" stránok respektíve ich optimalizátori.

Návštevy: 77
Čítať ďalej
Máte e-shop? Ako je na tom vaša predajnosť?

Internet ponúka v súčasnosti mnoho príležitostí, ako zarobiť peniaze. Jednou z nich je internetový obchod – e-shop.

Návštevy: 77
Čítať ďalej

Strana 1 z 2